Świadczymy usługi w zakresie:

Internistycznym

Goldvet we Wrocławiu specjalizuje się internistycznej diagnostyce i leczeniu zwierząt od ponad 8 lat. Nasi doświadczeni weterynarze wiedzą, jak leczyć twoje zwierzę w sposób pewny, profesjonalny i niezawodny, łagodzić ból, leczyć i zapobiegać chorobom. Profilaktyka w medycynie tak zwierząt jak
i ludzi jest istotna, dlatego regularne kontrole są kamieniem węgielnym długiego, zdrowego życia małych zwierząt.

Jeśli twoje zwierzę cierpi z powodu urazów, ostrego lub przewlekłego bólu lub chcesz zapobiegać chorobom w sposób ukierunkowany, weterynarze naszej placówki podejmą to wezwanie. Z przyjemnością skonsultujemy Twoje zwierzę.

Położnictwo/Pediatria

Określamy optymalny czas krycia, prowadzimy diagnostykę prenatalną ciąży i wykonujemy chirurgiczne rozwiązania ciężkiego porodu. Po porodzie prowadzimy pełną obsługę lekarską suki/kotki oraz młodych. Przygotowujemy terminarze profilaktyki oraz organizujemy pełny przegląd miotu do czasu wydania młodych.

Stomatologicznym

Kompleksowa opieka stomatologiczna ma nie tylko ogromne znaczenie dla ludzi. Powinieneś również upewnić się, że zęby Twojego pupila są
w dobrym stanie i że nie ma stanów zapalnych, które w najgorszym przypadku mogą prowadzić do utraty zębów. Regularnie sprawdzamy stan zębów zwierzęcia w trakcie wizyty w Goldvet. Podobnie jak
w stomatologii ludzkiej, usuwanie zębów powinno być ostatnim
z możliwych środków. Dlatego proponujemy profesjonalną ocenę stanu przyzębia oraz zębów jako standard w placówce. W Goldvet mamy możliwość zadbania
o stan uzębienia Twojego zwierzęcia tak jak Twój dentysta.

Chirurgicznym

Chirurgia jest istotną częścią naszej placówce weterynaryjnej Goldvet. Mamy doświadczenie zarówno w chirurgi zabiegów planowanych jak i interwencyjnej
w nagłych przypadkach. Przed w trakcie jak i po zabiegu Twoje zwierzę jest odpowiednio monitorowane oraz zabezpieczone nowoczesnymi metodami anestezjologicznymi. Zabiegi proponujemy w różnych schematach znieczulenia w tym znieczuleniu wziewnym. Każdy pacjent przed zabiegiem kwalifikowany jest na badanie laboratoryjne krwi, które umożliwia odpowiedni dobór procedury i terapii. Każdy przypadek oceniamy indywidualnie, bo mamy świadomość jak ważnym przyjacielem jest dla Ciebie Twoje zwierzę. Dokładamy wszelkich starań aby pomóc Twojemu zwierzęciu oraz odpowiedzieć na wszelkie Twoje pytania związane z rozwiązaniami chirurgicznymi planowanego zabiegu. Operujemy również najmniejszych milusińskich, Twój królik lub świnka morska jest w dobrych rękach.

Dermatologicznym

Skóra to największy narząd każdego zwierzęcia. Jest jak zwierciadło pokazujące faktyczny stan zdrowia organizmu. Dlatego w Goldvet tak szczególnie interesujemy się dermatologią. Na konsultacji poznasz nie tylko kondycję skóry i sierści Twojego pupila, ale również zajrzymy razem do niewidzialnego mikroskopowego świata żyjącego na powierzchni skóry zwierzęcia. Dla nas podstawą jest ocena cytologiczna i trychoskopowa. Zaproponujemy uszyty na miarę garnitur rozwiązań problemu dermatologicznego oraz opracujemy odpowiadającą Twoim potrzebą profilaktykę skóry.

Dietetyka

Zbilansowana, zdrowa dieta stanowi podstawę zdrowego życia - zarówno u ludzi, jak i zwierząt. Tak jak martwisz się własną dietą i świadomie wybierasz pokarmy, powinieneś również upewnić się, że twoje zwierzę ma zrównoważoną dietę.

Ale co, jeśli ukochany zwierzak nagle przestanie jeść? Kiedy nie toleruje niektórych pokarmów i reaguje na problemy żołądkowe i jelitowe? Czy Twoje zwierzę zostało przepisane na określoną dietę z powodu operacji? We wszystkich tych przypadkach i przy wielu innych pytaniach nasze porady żywieniowe w Goldvet mogą zaoferować ukierunkowaną pomoc i wsparcie.
W asortymencie Goldvet znajdziesz najlepsze światowe marki karm weterynaryjnych.

Profilaktyka

i szczepienia

Według zasady lepiej zapobiegać jak leczyć stawiamy na wysokim priorytecie profilaktykę przeciwzakaźną Twojego zwierzaka. Indywidualnie do Twoich potrzeb środowiska życia i obciążeń które ze sobą niesie opracowujemy optymalny zakres szczepień. Zdrowie Twojego zwierzęcia ma istotny wpływ na Twoje zdrowie, dlatego zabezpieczymy przed niebezpieczeństwem Twojego pupila jak i Ciebie.

Wystawianie
paszportów i chipy

Przygotujemy Twojego pupila do podróży, tak aby ograniczała was tylko wyobraźnia a nie granice. Powiedz gdzie chcesz jechać ze swoim zwierzęciem a my dopełnimy wszelkich formalności wyjazdu Twojego zwierzęcia.

Własne laboratorium

Goldvet twój weterynarz z własnym laboratorium.

Szczególnie w nagłych wypadkach, takich jak ostre urazy lub choroby, konieczne jest szybkie określenie parametrów wartości laboratoryjnych. W ten sposób środki ratujące życie mogą być podjęte szybko a twoje zwierzę może być objęte  profesjonalną opieką.

W ramach rutynowej usługi nasi weterynarze oferują liczne badania
w laboratorium wewnętrznym - szybko i na miejscu. Możemy więc bezzwłocznie określić ważne parametry i wdrożyć ukierunkowany plan terapii dla twojego zwierzęcia. Wieloletnie doświadczenie, wiedza techniczna
i wysokiej jakości sprzęt umożliwiają naszym weterynarzom precyzyjną
i szybką pracę - w sali zabiegowej oraz w laboratorium.

USG

Kompleksowe badanie i diagnoza zwierzęcia stanowi podstawę indywidualnego planu leczenia w placówce Goldvet. Dysponujemy nowoczesnym aparatem USG umożliwiającym bezurazową i bezbolesną diagnostykę stanu narządów wewnętrznych. W ten sposób jesteśmy wstanie zaoferować pomoc Twojemu zwierzęciu, może leczyć obrażenia, dolegliwości i choroby w ukierunkowany sposób.

RTG

Dzięki naszemu nowoczesnemu cyfrowemu aparatowi rentgenowskiemu w Goldvet możemy natychmiast oglądać obrazy w wysokiej rozdzielczości na ekranie. Daje nam to większe możliwości dbałości o szczegóły co pozwala dokładnie ocenić struktury płuc, serca, brzucha i kości. Ekspozycja na promieniowanie jest również znacznie zmniejszona w porównaniu z konwencjonalnym aparatem rentgenowskim.

Olga Frączek-Jasikowska

Lekarz Weterynarii

Specjalista chirurgii weterynaryjnej

© 2022